Spoštovani starši.

Ekološko-kulturno društvo Za boljši svet vabi, da delež dohodnine (0,5%), ki je dan v državni proračun, namenite njim.

40% zbranih sredstev, ki bodo na ta način zbrana, bo društvo namenilo za gledališke predstave za učence na naši šoli, 30% zbranih sredstev pa bo doniralo našemu šolskemu skladu.

Vaše sodelovanje je popolnoma prostovoljno. Za podporo projekta ni potrebnih nobenih sredstev. Pomembno pa je, da v primeru sodelovanja izpolnjen obrazec oddate v šoli. Obrazce bo na Društvo za boljši svet poslala šola, kajti le tako bo razvidno, za katero šolo so sredstva namenjena.

Več si lahko preberete v spodnji povezavi, kjer objavljamo tudi obrazec. Natisnjen obrazec lahko dobite tudi pri pedagoginji Andreji Jaklič.

Vabilo k sodelovanju.dohodnina.sola.docx

Obrazec za namenitev dohodnine