V torek, 20. 6. 2017, bomo imeli pouk popoldan, saj bomo imeli ob 18. uri otvoritev Rastoče knjige OŠ Veliki Gaber in prireditev ob dnevu samostojnosti. Pouk bomo pričeli ob 13.30, privozi avtobusov v šolo bodo natanko 6 ur kasneje kot so zjutraj. Odvoz bo enkraten po prireditvi predvidoma ob 19. uri. Učenci bodo imeli pet ur pouka po urniku. V šoli bodo imeli tudi malico ob 15.05.

V kolikor svojemu otroku ne morete zagotoviti dopoldanskega varstva, ga lahko pripeljete v šolo, kjer bomo za učence od 1.-5. razreda zagotovili jutranje varstvo od 6.15 dalje in dopoldansko bivanje (podobno kot OPB popoldan) do pričetka pouka. Vendar vas prosimo, da svojega otroka na dopoldansko bivanje prijavite, da bomo zagotovili dovolj učiteljev in prehrano. Prijavnico, boste prejeli v ponedeljek, 12. 6., v šoli.

Prilagojen vozni red, ki nam ga je poslal prevoznik.